HISTORIA FIRMY

drukujdrukuj

Przyszłość to zdrowie. Dlatego też nasza firma postawiła na profilaktykę zdrowia, naturalność i komfort kuracji, propagując zdrową i nowoczesną formę profilaktyki.  
Jako czołowy polski wytwórca suplementów diety i dermokosmetyków, od 14 lat przyczyniamy się do poprawy zdrowia Polaków, a tym samym do wzrostu jakości naszego życia. Nasze preparaty znajdują zastosowanie w profilaktyce zdrowia jak i wspomagają organizm w powrocie do dobrej formy.

Konsekwentnie budujemy pozycję lidera na rynku. Sukcesywnie co roku odnotowujemy dynamiczny wzrost sprzedaży.
Z całą pewnością duży wpływ na nasz sukces ma sprecyzowana wizja naszego rozwoju, innowacyjne działanie w każdym obszarze funkcjonowania, oraz ludzie, którzy tworzą  przyszłość naszej firmy. Ludzie pełni zaangażowania i pasji,  odważni i śmiało patrzący w przyszłość, nie bojący się wyzwań.

Wszystkie nasze  preparaty tworzymy w oparciu o najnowsze badania naukowe, opinie ekspertów i wybitnych specjalistów z różnych dziedzin nauki i medycyny. Powstają one we współpracy z wiodącymi jednostkami naukowo-badawczymi, zarówno w kraju jak i z zagranicy.

Dlatego też nasza firma spostrzegana jest jako przedsiębiorstwo nowoczesne, prospołeczne i odpowiedzialne, które buduje zaufanie zarówno konsumentów jak i współpracowników. Nasza filozofia oparta jest na przeświadczeniu, że nie leczenie a profilaktyka, związana z suplementacją organizmu człowieka w naturalne składniki odżywcze, jest podstawą w utrzymaniu zdrowia. Dlatego co roku rozszerzamy swoją ofertę o kolejne innowacyjne preparaty, które stają się cennym elementem dbałości o zdrowie wielu tysięcy Polaków.

Inwestujemy również w nowe projekty oraz działania edukacyjne.
Jako firma realizujemy także misję odpowiedzialnego przedsiębiorstwa, wychodząc naprzeciw potrzebom i oczekiwaniom społeczeństwa, w trosce o zdrowie Polaków. Jest to przede wszystkim edukacja prozdrowotna w oparciu o będący częścią naszej strategii program CSR (Corporate Social Responsibility).


Nasze marki: