Czy Polsce grozi epidemia ślepoty?

„Oko jakie jest każdy widzi, ale nie każde oko widzi dobrze. To, że skala problemu jest coraz większa jest przez wielu z nas niedostrzegane, a wystarczy przytoczyć smutne statystyki: 10 mln osób nosi okulary, a kolejne dziesięć ustawia się po nie w kolejce”.

Co jeszcze oprócz wizyty u okulisty i noszenia okularów możesz zrobić dla swoich oczu?

Jak dbać o oczy?

Statystyki są przerażające. Przeciętny Polak każdego dnia spędza ponad sześć i pół godziny wpatrując się w ekran jednego ze swoich elektronicznych urządzeń. Zdecydowanie najwięcej czasu – 132 minuty dziennie – pochłania nam komputer, 98 minut telewizor, 90 minut telefon a 61 minut tablet.

Jaki ma to wpływ na nasze oczy?

dr Preetie Agrawal

Magister położnictwa Maria Rabiej z Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego oraz doktor i prezes fundacji Kobieta i Natura – Preeti Agrawal w czwartek, 30. września br., odwiedziły studio porannego programu TVP 2, aby opowiedzieć o kangurowaniu - metodzie opieki nad wcześniakami.

VII Międzynarodowa Konferencja Uniwersytetów Trzeciego Wieku

Tym razem we wrześniu (1-4.2010r.) ASA sp. z o.o. po raz kolejny miała zaszczyt współorganizować Międzynarodową Konferencję Trzeciego Wieku. Uroczystości odbyły się w obiektach Uniwersytetu Gdańskiego, a wolny czas uczestnicy mogli spędzać poznając piękno i urok Gdańska.


Nasze marki: