Dobroczynne działanie kwasów Omega-3

Uważa się, że dieta bogata w kwasy omega-3 obniża poziom tzw. „złego” cholesterolu, wpływa też na nasze ciśnienie tętnicze, obniża ryzyko zachorowania na cukrzycę typu II oraz ryzyko powstawania zakrzepów naczyniowych.

Choroby serca. Czy jest się czego bać?

Maria Brzegowy: Niestety tak. Choroby serca i całego układu krążenia to jedna z najczęstszych przyczyn przedwczesnych zgonów. Światowa Organizacja Zdrowia szacuje, że w 2030 roku roczna liczba zgonów z powodu chorób układu krążenia przekroczy 23 mln.

W trosce o kobiety

Kiedy wzrasta ryzyko infekcji intymnych, kiedy dochodzi do zaburzenia równowagi w mikroflorze dróg rodnych, od czego zależy prawidłowa flora bakteryjna pochwy oraz jakie należy podejmować działania profilaktyczne, by zabezpieczyć się przed rozwojem szczepów patogennych. Na te, i wiele innych pytań związanych ze zdrowiem intymnym, odpowiedzi można znaleźć w dodatku tematycznym „W trosce o kobiety”, jaki ukazał się 5 lutego br. razem z Gazetą Wyborczą.

ASA wspiera Wrocławski  Klub  Piłkarski „ODRA WROCŁAW”

Wrocławski  Klub  Piłkarski Odra Wrocław od wielu lat prowadzi profesjonalne szkolenia dzieci i młodzieży w piłce nożnej. Będąc Organizacją Pożytku Publicznego, finanse pozyskuje dzięki rodzicom i zaprzyjaźnionym firmom m.in. z tzw. 1% podatku, a także  dzięki sponsorom.
 
ASA od kilku już lat wspiera młodych adeptów, tego, bardzo popularnego w Polsce sportu. Zależy nam, by dzieci i młodzież mogła realizować swoje pasje. Często jest bowiem tak, że pomimo chęci nie mają gdzie ćwiczyć.
 

Sterister – Prawdziwie męski sposób na problemy z prostatą

Problemy wieku dojrzałego
 
Jedną z chorób, które występują wśród mężczyzn po 45-tym roku życia jest łagodny rozrost gruczołu krokowego (BPH – od ang. Benign Prostatic Hyperplasia). Wraz z wiekiem obserwuje się nasilenie zachorowalności na to schorzenie. Po 50. roku życia do łagodnego rozrostu gruczołu krokowego dochodzi u około połowy mężczyzn, zaś w wieku lat 80 zmiany o tym charakterze obserwuje się już u ponad 80% mężczyzn.

„Zdrowie Kardiologiczne Polaków na L4”- czyli Sterolea w ” Rzecz o Biznesie”.

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z czwartkowym wydaniem Rzecz o Biznesie w ogólnopolskim dzienniku Rzeczpospolita z dnia 30 czerwca 2011. Wydanie prezentuje zwycięzców tegorocznej edycji konkursu „Laur Konsumenta”. Na łamach Rzeczpospolitej ogłoszono oficjalną już informację, że produkt Sterolea został uznany Odkryciem Roku 2011 w programie "Laur Konsumenta 2011"

Jak dbać o zdrowie intymne?

Wakacje są czasem ukojenia skołatanych nerwów, chwilą relaksu i odprężenia.


Nasze marki: